Sztuka wystąpień publicznych i autoprezentacji

Opis projektu: Celem projektu było pogłębienie wiedzy z zakresu wystąpień publicznych realizowanych na konferencjach, seminariach i spotkaniach, podczas których przedstawiane są wyniki badań naukowych. W ramach projektu zrealizowaliśmy wykład oraz sesje praktyczne z wykorzystaniem ćwiczeń grupowych oraz indywidualnych, z pogłębioną analizą umiejętności prezenterskich przy wykorzystaniu indywidualnych arkuszy oceny. Ocenie i ewaluacji podlegało 5 obszarów umiejetności, zgodnych ze zdiagnozowanymi, przez nas i zatwierdzonyni przez Klienta celami. Każdy z uczestników otrzymał indywidualny feedback oraz zalecenia co do dalszego samorozwoju.

Do realizacji projektu wyznaczyliśmy trenera posiadającego ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów edukacyjnych oraz szkoleniowych dla środowiska naukowego, w obszarze umiejętności miękkich, w szczególności w zakresie komunikacji interpersonalnej, umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych.

Branża klienta: Instytucja Naukowa
Czas od otwarcia do zamknięcia projektu: 2 miesiące
Lokalizacja: Sękocin Stary
Czas szkolenia: 14 dni
Liczba uczestników: 82 osoby
Średnia ocena zajęć: 4,9/5
Opinia Klienta: Rekomendujemy firmę THEBRAIN jako solidnego i w pełni profesjonalnego partnera szkoleniowego, wszystkich firmom i instytucjom poszukującym profesjonalizmu.

 

Widzisz potrzebę realizacji podobnego projektu w Twojej organizacji?

Skontaktuj sie z naszym biurem: biuro@thebrain.pl | 22 628 04 05
Twój opiekun przeprowadzi Cie przez cały proces a nasz ekspert zaproponuje najlepsze rozwiązanie merytoryczne.

POWRÓT